Všechny produkty MÁME SKLADEM v ČR. ODESÍLÁME IHNED. Doručujeme do 3-5 dnů.

Doprava a platba

Platby

Jsou u nás možné klasické platby převodem na náš bankovní účet FioBank (převod z Vaší banky do naší banky). Nebo Online platby probíhající skrze platební bránu ComGate plně zabezpečenou, včetně kompletního šifrování veškeré komunikace.


Platba online bankovním převodem přes platební bránu

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Platba na náš bankovní účet převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
Můžete zvolit i klasikcou platbu převodem na náš bankovní účet 2301987549/2010 vedený u Fio banka, a.s. Avšak odeslání objednávky nebo převzetí vyřízené objednávky u nás v salónu osobně, je možné ale až po naší kontrole připsání celé částky na náš účet. Pro rychlejší vyřízení objednávky proto zvolte raději online metodu.

 

Doprava a osobní výdej zásilek

Dopravu pro nás zajišťuje společnost Česká pošta. Po dohodě je doručení po Praze možné kurýrem expresně nebo smluvním TAXI. Případně je možný osobní odběr u nás v salónu Luxury Hair by Martina Baštová. 


Doručení zásilek Českou poštou

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávce Českou poštou.


Doručení zásilek expresně kurýrem po Praze

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávceexpresně kurýrem, nebo smluvním TAXI, pouze v lokalitě Praha a blízkém katastrálním okolí. Při objednání zvolte tuto možnost objednávky. Cena služby poskytovatele dopravy je různá, proto je tato cena doručení vyšší. Případně individuálního požadavku nám zavolejtena telefon ‭+420 603 533 120‬.  


Osobní výdej zásilek 

Osobní odběr je možný v našem salónu na adrese Budečská 821/31, 120 00 Praha 2, Vinohrady, od pondělí do pátku, vždy po dohodě s personálem salónu předem telefonicky na základě předchozí domluvy na ‭+420 603 533 120‬ nebo emailem na emailu: luxuryhairmartina@gmail.com. (V případě omezení vládních nařízení je možný výdej skrze výdejové okénko, opět pouze po předchozí telefonické dohodě.)

 

Tyto podmínky Dopravy a Plateb nabývají účinnosti dnem 01.10.2021.

Revize podmínek Dopravy a Plateb dne 03.1.2022.

Zpět do obchodu